Hediye Çiçek Meyve Kek Sepeti

 Canlı Destek Sipariş Takibi için Tıklayın Blog
0216 468 70 00   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

Türk Telekom Avantajlar

Türk Telekom Müşterileri Anında 25 TL indirim kazanıyor!

TurkTelekom


>Lezzetlihediye.com’dan 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 25 TL Lezzet Çiçekleri alışverişlerinizde indirim kazanmak için Türk Telekom n Türk Telekom Avantaj  mobil uygulaması üzerinden  Fırsat Kodu Al  butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan  LEZZETLI   boşluk  TCKN  yazıp  6262 ’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.
>Kampanyadan faydalanmak için www.lezzetlihediye.com web veya mobil sitesinde, 02164687000 Çağrı Merkezi veya şubelerinde sipariş aşamasında indirim kodu alanına kampanya şifresinin girilmesi gerekmektedir.
>Kampanya 01.03.2018-31.12.2018  tarihine kadar geçerlidir.
>İndirim kodları  www.lezzetlihediye.com  adresinden online olarak verilen yenilebilir lezzet çiçeklerinde 75 TL ve üzeri ürünlerde 25 TL indirim sağlar, tüm yurtiçi çiçek siparişlerinde %20 indirim sağlar.
>İndirim kodları, haftanın indirimli ürünleri veya diğer kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz.
>İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gebze-Kocaeli, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa, Mersin illerine Lezzetlihediye şubeleri ile aynı gün üretim ve teslimat sağlanmaktadır, diğer illere kargolu ürünler 24-48 saat süresinde özel paketleme ile teslimat yapılmaktadır. Canlı çiçek ürünleri tüm il merkezlerine aynı gün teslim edilmektedir.
>Siparişlerde indirimler ürünlerde uygulanacaktır, teslimat ücreti veya ek ürünlerde indirimler geçerli değildir.
>Özel günlerde yaşanan yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi rica edilir, özel günlerde kapasiteye bağlı ürünlerde kısıtlama yapılabilir.
>Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Lezzetlihediye Filizgift Ltd Şti ve TÜRK TELEKOMUNİKASYON A.Ş. de saklıdır.
6262’ye gönderilen kısa mesajlar bağlı bulunduğunuz operatör tarifesine göre 1 standart SMS ücreti olarak yansıtılır.
 
  •