Hediye Çiçek Meyve Kek Sepeti

 Canlı Destek Sipariş Takibi için Tıklayın Blog
0216 468 70 00   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

Goldmasterhome.com %55 İndirim ve Ücretsiz Kargo Kampanyası

Lezzetlihediye.com müşterilerine özel Goldmasterhome.com alışverişlerinizde geçerli %55 indirim kodu ve ücretsiz kargo fırsatı!


-SMS ile size bildirilen indirim kodu hem Goldmasterhome.com'da %55 indirim ve ücretsiz kargo, Lezzetlihediye.com'da 75TL üzeri siparişlerde %30 indirim sağlar.
-E-mail ile size bildirilen indirim kodu Goldmasterhome.com'da %55 indirim ve ücretsiz kargo imkanı sağlar. Özellikle bu indirimden faydalanmak istiyorsanız lütfen bize mail atın!  
-Kampanya 31.03.2018 Tarihine kadar siparişlerde geçerlidir.
-SMS ile iletilen kampanya kodunu kullanarak goldmasterhome.com’da %55 indirim avantajı ile alt ve üst sınır olmaksızın alışveriş yapabilirler.
-Kupon kodu goldmasterhome.com’da yer alan tüm ürünlerde geçerlidir.
-Kupon kodları birden çok kullanılabilir.
-Tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.
-İndirim kodları, sepet ekranında bulunan, kupon kodu kullan kutucuğuna girildikten sonra, bu kuponu kullan butonuna basılması ile birlikte sepete uygulanır.
-Goldmasterhome.com'da alabileceğiniz çeşitler: Kişisel Bakım ürünleri, Erkek Bakım, Kadın Bakım, Ev Aletleri, Davlumbaz Ve Aspiratör Grubu, Gıda Hazırlama Grubu, İçecek Hazırlama -Grubu, Pişirme Ve Kızartma Grubu, Temizlik Grubu, Ütü Grubu, Oyun, Tablet, 7" Tablet Bilgisayarlar, 8" Tablet Bilgisayarlar, Mobil, Sebil & Fan, Otomobil, Philips, Powerbank, Ses/Müzik, Uydu Çanak Anten,Uzaktan Kumanda Ve Tekrarlayıcılar, Ev Dekor, Aksesuar, Banyo Grubu, Mutfak Grubu, KayKay,Kulaklık, Philips, Portatif Radyo Ve Ses Sistemleri, Profesyonel Ses Sistemleri, Sağlık/Anne-Bebek, Züccaciye, Baharatlık Takımları, Cezveler, Elektronik, Süpürge
-İndirimli ürünlerde indirim kodu geçerli değildir, birden fazla kampanya birarada kullanılamaz.
-Bu kampanya şartları Lezzetlihediye.com ve Goldmasterhome.com tarafından hazırlanmıştır, istenildiği takdirde değişiklik yapılabilir.